Komentarze do notki Moja rodzina i oczywiście ja.

Moja rodzina i oczywiście ja. 
28. czerwca 2005 10:00:00
linkologia.pl spis.pl

1lipca1990rok(Dover, Wielka Brytania) godz.8:07m.p.

Mam na imię Amelia Karlen i jak wszyscy wiedzą pisze ten pamiętnik. Straszne imię, ale będe go musiała uzywać dopóki nienadejda sily zła i nie zawładną światem. Brzmi interesująco. Na prawde mam na imię Sizy Voldemort i mam 10lat. Moi rodzice zgineli rok temu z rąk aurorów i ogarneli mnie hańbą ginąc z rąk tyyych...........!!!No trudno ojciec był najgrozniejszym i najpotęrzniejszym czarodziejem tamtych czasów i niedużo brakowała aby żadził całym światem, ale ja dokoncze jego czyny i ludzie będą mi sie kłaniali. To będa czasy, ale to za pare lat, na dzień dzisiejszy mam zamiar zejść do kuchni i zjeść cała lodówke bo jak jeszcze nie wspomnialam jestem strasznym głodomorem chodziaz warzę zaledwie 38kg i mierze 153cm. Potem spotkam się z miomi najlepszmi przyjaciółmi Susan Eldon i Draco Malfoyem, ktorzy od roku sa parą. Od wrześni będa chodzić na trzeci rok nauki w Hogwardzie a ja pójde dopiero na pierwszy. Zapomniałam dodać, że 1sierpnia mam 11 urodziny. Dobra ide jeść bo mi w brzucu burczy.

godz.10:58m.p.

Zjadłam żeczywiście pół lodówki, ale teraz moge pisać. A wię tak mieszkam u citki w Dover niedaleko Londynu, ciotka jest aurorem wię jej nienawidze. Niezabiła moich rodzicow, ale pracuje w tym parszywym Ministerstwie Magi, magi, magiiii!!! Za chwile przyjdzie do mnie Susan bo Draco niemoże, słysze dzwonek do drzwi lepiej żeby moja cioyka nieotworzyła bo zacznie wydziwiac kto tak wcześnie sie zjawia, jest strasznym spiochem a ponieważ dzisiaj sobota nie idzie do pracy i będzie spala do poludnia.

juloster : :

ObiVanKenobi
29. czerwca 2005 12:34:00
Tyle błędów że aż mi się niechce wypisywać. Wszystkie zostaną wpisane do mojego brzoskwiniowego słowniczka i zapamiętane ci na wieki!!!
Sizy
29. czerwca 2005 09:20:00
Błedy ortograficzne są i to DUŻOOO!!!!!!
Paula
28. czerwca 2005 22:14:00

Początek wciągający. Napisz dalszą część!!!!!!!!!!!!!!!! (gdzie tu błędy ort.?!!!)
Sizy Voldemort
28. czerwca 2005 19:36:00
Taa, chodziło o ciebie i ja zawsze pisze Elddrin a nie Edddir, ale dobra bede pisała Elddir (nie na moim blogu)!!!Dzięki mamo za zwrocenie uwagi na bledy ortograficzne!!!No i ludzie jak ktos tu będzie to NIECH SIĘ WPISZEEE!!!!!!!!!!!!!!
Susan Elddir
28. czerwca 2005 11:05:00
Już mało brakowało, a uwierzyłabym, że to o mnie chodzi... ale wyraźnie widzę, że jest napisane Elddrin, a nie Elddir (he, he)...
Renata
28. czerwca 2005 10:12:00
Początek interesujący, czekam na dalszy ciąg, ponieważ ciekawie zawiązany początek akcji. Błędy ortograficzne utrudniają skupienie się na tekście. Trzeba nad tym po pracować. Pisz dalej jak najwięcej.RENATA